Sárváron futottak

Az április 16-17-én megrendezett X. Sárvári 12/24 órás futásra (utóbbi kategóriája egyben országos bajnokság is volt) hárman utaztak Bonyhádról. Az Easy Star SE két sportolója, Tamás Zsolt és Demcsák Attila mellett Szitó Ervin is rajthoz állt. A versenyre rekord létszámú sportoló nevezett, de az éjszakai hidegben (3-5 C) többen feladták a versenyt. Nem úgy a bonyhádiak! Szitó Ervin a 24 órás mezõnyben abszolút 17., kategóriájában 5. helyen végzett 163 km-es teljesítményével. Demcsák Attila szintén 24 órán át futott, 147,5 km-es teljesítményével abszolútban a 24., kategóriájában a 7. helyen végzett. Tamás Zsolt kissé megfázva érkezett Sárvárra, így inkább a 12 órás mezõnyben állt rajthoz, és 104 km-rel abszolútban 15., kategóriájában 3. helyen végzett. A fiúk segítõiknek, Fülöp Szilviának és Kerekes Eszternek is sokat köszönhetnek.