Szövegszerkesztésbõl is vizsgáztak

Az informatika századában fontos, hogy a tanulók ne csak játékra, hanem információszerzésre és a tanuláshoz szükséges készségek elsajátítására is használják a számítógépet. A BONI Széchenyi István Általános Iskolában minden tanévben pedagógiai vállalásunk szerint képezzük és ECDL vizsgára készítjük fel felsõ tagozatos tanulóinkat. A sikeres vizsgák magukért beszélnek: iskolánk 49 tanulója tett sikeres ECDL vizsgát „Prezentáció és Szövegszerkesztés” modulból. Ebbõl 32 hatodikos tanulónak ez már a második sikeres modulja volt. A hetedikesek közül tizenheten büszkélkedhetnek ECDL Start kártyával, mely bizonyítja négy modulban a sikeres teljesítményt és jártasságot az informatikai programok használatában. Köszönet Ficsor Tamásné felkészítõ tanárnak.

Szabó Béláné iskolaigazgató