Két Anonymos országos bronzérem

Július utolsó szombatján Fadd-Domboriban került megrendezésere az utánpótlás korúak Országos Triatlon Bajnoksága és a Sprint Távú OB., melyen a bonyhádi Anonym SE triatlonistái is rajthoz álltak. Az idõjárás sajnos nem volt túl kegyes a versenyzõkhöz: a péntek éjjeli esõ a futópályát és a depót is alaposan feláztatta. A szombat reggeli rajtok elõtt már viharfelhõk gyülekeztek az égen, de az újoncok és a gyermek korcsoportú versenyzõk még szerencsésen megúszták égi áldás nélkül. A serdülõk azonban nem voltak ilyen szerencsések. A fiúk még elrajtoltak, õket a kerékpár pályán érte a vihar, de a lányokat ki kellett parancsolni a vízbõl és a rajtjuk így közel fél órát tolódott. Ez Patócs Viktóriát sajnos elég rosszul érintette, hiszen az úszás versenyszámot csak a 20. helyen fejezte be és hiába lett az övé a mezõny legjobb kerékpáros ideje és az 5. legjobb futóidõ, így is leszorult a dobogóról. A délutáni versenyszámok már viharmentesen zajlottak le, bár az erõs szél nem kedvezett a versenyzõknek. Ennek ellenére Gergelics Dóra bronzérmet szerzett a felnõtt nõk között. Az Anonym SE sportolóinak legjobb eredményei: Újonc "A" lányok: 11. Hangya Adrienn. Gyermek fiú: 11. Oberling Krisztián. Serdülõ lány: 5. Patócs Viktória. Felnõtt nõk 25-29 évesek: 3. Gergelics-Veres Dóra; 30-34 évesek: 5. Antalicz-Gergelics Natália.

Vasárnap már kitûnõ idõjárási körülmények között rendezték meg az Aquatlon Országos bajnokságot, illetve a hagyományos 1 km úszásból, 30 km kerékpározásból és 7 km futásból álló „én úszok-te kerekezel-õ fut” váltóversenyt, illetve egyéni versenyt, ahol Antalicz Loránd a 6. helyen ért célba. Az Anonym SE versenyzõi itt is szépen szerepeltek, hiszen ezen a napon is sikerült egy országos bajnoki bronzot szerezni, ezúttal Antalicz-Geregelics Natália révén. Az Aquatlon OB legjobb bonyhádi eredményei: Újonc "A" lányok: 4. Hangya Adrienn. Gyermek fiú: 14. Oberling Krisztián. Ifjúsági fiú: 12. Oberling József. Felnõtt nõk 30-34 évesek: 3. Antalicz-Gergelics Natália.