Köszönet a látogatóknak

Igen szép számban jelentek meg érdeklõdõk a bonyhádi Vörösmarty Mihály Általános Iskola bemutatkozó napján szombat délelõtt. Családias hangulattal, a kapuban zeneszóval, apró ajándékokkal vártuk iskolánkba az érdeklõdõ leendõ elsõs gyerekeket és szüleiket. Iskolánk modern tánc csoportja csacsacsát járt az érdeklõdõk tiszteletére. Takács Lászlóné, az intézmény vezetõje köszöntötte a megjelenteket, majd rövid tájékoztatót tartott a nálunk folyó oktatásról, az iskolai életrõl, intézményünk elõnyeirõl.

A gyerekek addig kézmûveskedtek, kitûzõt készítettek, majd olyan foglalkozásokon vehettek részt, amelyeken megismerhették a leendõ elsõs nevelõket (Eppelné Csanaky Csillát, Kovács Andreát, Vendég Editet és Szekerczés Zsuzsannát). Ezeken a foglalkozásokon a szülõk is részt vehettek, így megfigyelhették, hogy csemetéjük hogyan viselkedik iskolai környezetben, melyik tanító néni stílusa tetszik a gyereknek jobban, kinek milyen az egyénisége… és még sok minden mást is leszûrhetett az éles szemû szülõ. A gyerekek pedig kedvet kaphattak az iskolához, láthatták, hogy milyen lesz majd a suliban. Várta õket még bátorságpróba, bohóc, pogácsa és meleg tea, ajándék és rajzpályázat eredményhirdetése, ahol mindenki nyert, ha mást nem egy-egy szelet csokit. A kellemes és élménydús délelõtt 11 óra tájban ért véget. Ezúton köszönjük meg azoknak, akik érdeklõdést mutattak irántunk,hogy megtiszteltek minket jelenlétükkel.