Vörösmarty-sok sportos hétvégéje

Az elmúlt pénteken rendezték meg a gimnázium atlétikai csarnokában a Bonyhád Városi Atlétika Bajnokságot, amelyen iskolánk is részt vett, s szép sikereket ért el. Súlylökésben Bék Zsófia az elsõ helyen végzett, 600 m síkfutásban a dobogó mindhárom fokát kisajátította iskolánk: 1. Orsós Kitti, 2. Schlotthauer Tímea, míg 3. Sántha Csenge lett. Az egyel fiatalabb korosztályban Orsós Bettina a 2. helyen ért célba, a fiúknál pedig Fenyvesi Csaba nyert, míg Jakab Attila a 3. helyen ért célba. 60 m síkfutásban Kovács Kitti 3. lett, míg a legkisebbek súlylökésében Czeglédi Richárd végzett dobogón. Szombaton a felsõs lányok Tolnán szerepeltek egy kézilabda tornán, ahol a 2. helyezést érték el, a legjobb kapusnak pedig György Kingát választották meg. Mindenkinek gratulálunk az elért eredményekhez!