Iskolánk elkötelezett a környezetvédelemmel

Õsszel is lesz papírgyûjtés

Az idei tanévben õsszel is lesz papírgyûjtés a Vörösmarty Iskolában, mégpedig október 4-én, hétfõn /esõ esetén 11-én/. A tavaszihoz hasonlóan most is a Bajcsy utcai parkolóban kerül megrendezésre. Reggel 7:30-tól lehet hozni a papírt egészen du. 16 óráig. Gyûjtsünk minél többet!

Folytatódik az elem- és palackgyûjtési akció

Ebben a tanévben is folytatódik iskolánkban az elem- és palackgyûjtési akció, ugyanúgy, mint az elõzõ tanévben is volt. A súlyokat is a tavalyihoz hasonlóan a portán kell leadni. Kérünk mindenkit, hogy környezetünk védelmében itt helyezze el a veszélyesnek számító hulladékokat.

Fa- és cserjeültetési akció

Október második hetében kerül sor iskolánkban a fa- és cserjeültetési akcióra, amely keretében minden osztály 1-1 fát, vagy cserjét ültet az iskolaudvarban. Szívesen vesszük a szülõi felajánlásokat is. Tegyük együtt szebbé a környezetünket!