Bonyhádon volt a mezeifutó-versenysorozat utolsó fordulója

20091122-1.jpgBonyhádon rendezték meg a II. Baron von Twickel mezeifutó-versenysorozat utolsó fordulóját. A Petõfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban kijelölt 800 méteres pályán mérték össze tudásukat a sportolók. A gyermek lány kategóriában (800 m) Tóth Lili Anna (DOVASE) gyõzedelmeskedett, a legjobb bonyhádi Tornóczky Sára lett. A gyermek fiú kategóriában (1600 m) Kishanti Martin (KASI) lett az elsõ, a legjobb bonyhádi Fábián Gergõ. A serdülõ lányoknál (2400 m) Beke Zsanett (DOVASE) gyõzött, a legjobb bonyhádi Patócs Viktória volt. A serdülõ fiúknál (3200 m) Kozics Patrik (ARAK) bizonyult a leggyorsabbnak, a legeredményesebb bonyhádi Oberling József. Az ifjúsági nõi kategóriában (2400 m) Kellermayer Dalma (PFK) nyert, a legjobb bonyhádi Kocsis Réka. Az ifjúsági férfi kategóriában (3200 m) a dunaújvárosi Matkó Csaba futott be elsõként a célba, a legjobb bonyhádi Szalai Dávid volt. Az abszolút kategóriában a nõknél (4000 m) Csermely Marina (PFK), a férfiaknál (3600 m) Tóth László (PFK) nyert, míg bonyhádi színekben Klenk Blanka, illetve Papp Zoltán volt a leggyorsabb.

20091122-2.jpgA II. Baron von Twickel mezeifutó-versenysorozat pontversenyének végeredménye:

Gyermek lány: 1. Tóth Lili Anna (DOVASE) 40 p, 13. Tornóczky Sára (BONI).

Gyermek fiú: 1. Kovács Ádám (ARAK) 37 p, 11. Oberling Krisztián (BONI).

Serdülõ lány: 1. Kocsis Zsófia (DOVASE) 35 p, 6. Csábrák Dalma (AC Bonyhád).

Serdülõ fiú: 1. Halmai Balázs (AC Szekszárd) 38 p, 12. Oberling József (AC Bonyhád).

Ifjúsági nõi: 1. Kellermayer Dalma (PFK) 37 p, 10. Kocsis Réka (AC Bonyhád).

Ifjúsági férfi: 1. Matkó Csaba (Dunaújváros) 40 p, 15. Szalai Dávid (AC Bonyhád).

Abszolút nõi: 1. Klenk Blanka (AC Bonyhád) 19 p.

Abszolút férfi: 1. Csillag Balázs (AC Szekszárd) 36 p, 5. Papp Zoltán (AC Bonyhád).