Nyolc bonyhádi sportoló remekelt a triatlon OB-n

Nyolc bonyhádi sportoló állt rajthoz a nagyatádi Hosszútávú Triatlon Országos Bajnokságon. A 19. alkalommal megrendezett Ironman-en az Anonym SE-t hárman képviselték. Lippai Zoltán 10 óra 58 perccel 2. helyen ért célba a seniorok mezõnyében, így elnyerte a magyar bajnokság ezüstérmét. Gergelics-Veres Dóra 11 óra 31 perccel az 5. helyezést szerezte meg a nõi mezõnyben, melyhez hozzájárult a maratonfutásban teljesített egyéni csúcsa, míg Antalicz Loránd 11 óra 57 perc alatt ért célba. A szintén bonyhádi Easy Star SE legeredményesebb sportolója Tamás Zsolt volt a nagyatádi Ironman-en, aki 12 óra 10 perc alatt teljesítette a 3,8 km úszásból, 180 km kerékpározásból, és 42 km futásból álló penzumot. A 370 induló között a további négy Easy Staros sportoló – Biszak Géza, Józsa Sándor, Szitó Ervin, és a távot elsõ alkalommal teljesítõ Demcsák Attila – is célba ért.